Adana E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansına Katıldık

Adana E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansına Katıldık

16 Aralık 2014 Salı günü Çubited & Mag-Net Web desteğiyle Adana Sheraton otelde gerçekleşen Adana E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Konferansına katıldık.
Yoğun bir katılımın yaşandığı seminer Moderatör Atıf Ünaldı'nın sahneye çıkması ile başladı.
Açılış konuşmasını yapan Atıf Ünaldı sahneye ETicaretSEM Kurucusu Merter Özdemir'i davet etti ve seminer tüm hızıyla başladı.Seminer programına göre konuşmacı olarak katılacak olan Gitti Gidiyor Genel Müdürü Gülfem Toygar annesinin vefatından dolayı seminere katılamadı.Gitti Gidiyor ailesinden Bahadır Kılıç  tecrübelerinden bahsederek Gitti Gidiyor'un nasıl bu noktalara geldiği hakkında katılımcılar bilgilendirdi.

Ardından Moderatör Atıf Ünaldı sahneye Ofix.com Ceosu Alptekin Yıldız'ı sahneye davet etti verimli bir sohbetin ardından konuşmacıların sorularını yanıtlayan  Alptekin Yıldız sahneyi PayU GMY Tarık Tombul ' a bıraktı ödeme sistemleri hakkında  E-Ticaret sektöründe yer almak isteyen katılımcıların ilgiyle dinlediği sunumun ardından kahve molası verildi.

Kahve molasının ardından  Sefa Merve'nin Ceosu Mehmet Metin Okur ve Atıf Ünaldı'nın keyifli kısa sohbeti katılımcıların ilgisini arttırarak seminere devam edildi. Mehmet Metin Okur Sefa Merve isminin nasıl markalaştığını ve dünyaya nasıl yayıldığını,sektörde markalaşma konularına değinerekkatılımcıların sorularını yanıtlayıp sunumunu bitirdi.Ardından Setrow CEO su Eren Yalçındağ, Akakce.com GMY Ali Gürer , Fotometrik 360 Ceo Aydın Karadöller ve Bilginet'ten  Mehmet Erdemi sunumlarını yapıp katılımcıların sorularını yanıtladılar.

Moderatör Atıf Ünaldı kapanış konuşmasıyla E-TicaretSEM Adana etkinliiğini sona erdirdi.

 

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis